Dankzij onze wens in de Kerstboom in het winkelcentrum Etten Leur, werd er door de Lionsclub een “oldtimerrit” voor onze Stichting georganiseerd. Onze gasten werden thuis opgehaald door een oldtimer met chauffeur en een vrijwilliger (dat kon een vrijwilliger zijn van de Lionsclub of een van de dames van onze Stichting). De gasten werden nabij het Liesbos ontvangen met een kopje thee/koffie met iets lekkers.Er was ook even tijd om de oldtimers te bewonderen en er alvast ééntje uit te kiezen waar men de oldtimerrit in wilde starten. Tijdens een mooie rit langs wegen waar je niet zo snel komt, stopte we bij een lunch locatie in ‘s-Gravenmoer. Hier werd ons een heerlijke lunch aangeboden door de Lionsclub en was er tijd voor lotgenoten contact. Na de lunch kon de terugreis beginnen. Maar eerst een andere oldtimer uitzoeken, want dit was de kans om dat te doen. Hilariteit onder de dames, want het leek net op een schoolreisje 🙂 Via de haven van Drimmelen werd de terugreis gemaakt. Een enkele oldtimer had toch een ouderdom beproeving, maar dat mocht de pret niet drukken, het maakte het uitje alleen maar gezelliger en hilarisch. Alle dames werden weer netjes thuis afgezet waar de partners of familieleden natuurlijk nog even op de foto wilde met de oldtimer. 

U kunt niets kopiëren van deze pagina!